Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności 2020/2021

 • Klasa piąta znalazła wiosnę!

  Brak opisu obrazka
        W pierwszym dniu wiosny uczniowie klasy 5 postanowili  podczas zajęć z wychowawcą oderwać się na chwilę od komputerów  i  poszukać wiosny w najbliższym otoczeniu. Już po upływie kilku minut pojawiły się pierwsze zdjęcia wykonane przez uczniów, na których  widać było nadchodzącą wiosnę. 
  Data publikacji: 18-04-2021 09:28
 • Projekt e Twinning „Poznajemy kraje Unii Europejskiej”

  Brak opisu obrazka
  Uczniowie klasy III kontynuują realizację działań nad projektem. Wymagają one  od nich dużego zaangażowania i kreatywności.
  Data publikacji: 14-04-2021 22:58
 • Mała chmurka w krainie śniegu

  Brak opisu obrazka
  Uczniowie klasy III zakończyli realizację zimowego modułu  innowacji pedagogicznej „Lekturki spod chmurki”.  Sprawozdanie  przedstawione jest w formie prezentacji multimedialnej.   https://www.canva.com/design/DAEYv8A-D7c/lBSeyRuFttjBswgjUqexNw/view?utm_content=DAEYv8A-D7c&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishpresent
  Data publikacji: 14-04-2021 22:43
 • Pielęgnujemy wiosenne zwyczaje i obrzędy

  Brak opisu obrazka
  Uczniowie klasy pierwszej i drugiej zdążyli tradycyjnie pożegnać zimę i powitać nadchodzącą wiosnę. Marzanny wykonali drugoklasiści na zajęciach w szkole, gaik wykonała wspólnie klasa 1. Marzanny zostały uroczyście spalone na szkolnym podwórzu, natomiast gaik przystroił szkolny korytarz. W tym roku nasze marzanny nie tylko symbolizowały zimę, była to również rozprawa z pandemią i wstrętnym koronawirusem.
  Data publikacji: 14-04-2021 20:12
 • Konkurs na najładniejszy deser

  12. kwietnia jest Dniem Czekolady. Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najładniejszy deser, którego głównym składnikiem będzie czekolada.  PDFKonkurs na deser.pdf
  Data publikacji: 12-04-2021 21:44
 • Konkurs na EKO-MARZNNĘ zakończony!

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 31-03-2021 22:55
 • Wiosenne pozdrowienia od Samorządu Uczniowskiego!

  Brak opisu obrazka
  Wiosna to początek, czas budzenia się do życia, rozkwitania i radości. To właśnie wtedy mamy najwięcej energii i chęci do różnych przedsięwzięć. Niech i ta wiosna taka będzie! Mimo wszystko, a może właśnie wbrew wszystkiemu, co wokół! Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się 21 marca. Wtedy też cała przyroda budzi się do życia. Dni stają się dłuższe, robi się coraz cieplej. Już tylko nocami zdarzają się przymrozki. Wydłużający się dzień i wyższe temperatury wywołują duże zmiany w świecie roślin. W marcu budzą się do życia pierwsze (po leszczynach) drzewa i krzewy. Kiełkują też nasiona roślin jednorocznych.  Od SU w związku z rozpoczęciem pięknej wiosny! https://www.youtube.com/watch?v=n48RQ4OpHZA
  Data publikacji: 22-03-2021 21:39
 • Nie widać mnie, ale słychać moje dobre słowo!

  Brak opisu obrazka
  Czy brak możliwości budowania naturalnych relacji rówieśniczych można zastąpić kontaktami w świecie wirtualnym? Na pewno nie. Uczniowie klasy czwartej na zajęciach z wychowawcą doszli do wniosku, że jednym ze skutków izolacji jest też ograniczenie możliwości obdarowania innych pozytywnym komunikatem, komplementem, który w połączniu z naturalnym uśmiechem i czułym gestem jest  istotą budowania relacji. Rozmowę ma temat potęgi języka, mocy słów, komplementu podjęliśmy z okazji Dnia Języka Ojczystego. Narodził się pomysł zainspirowany akcją jednej z pilskich szkół. Oto jego efekt. Niech wiosna przyniesie Wam dużo energii płynącej ze słów pełnych miłości! A może inne klasy też wyślą w świat swoje dobre słowa?   
  Data publikacji: 22-03-2021 20:47
 • OP@LSKIE DLA PODSTAWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża!

  Brak opisu obrazka
  OP@LSKIE DLA PODSTAWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża! – to projekt realizowany przez Samorząd Województwa Opolskiego w ramach Poddziałania  9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. W ramach tego projektu nasza szkoła pozyskała siedem laptopów Dell Latitude 3510  o całkowitej wartości 20 999,79 zł do prowadzenia edukacji zdalnej,  które  w przyszłości będą mogły być wykorzystane w czasie normalnych zajęć w szkole.
  Data publikacji: 11-03-2021 11:55
 • Program eTwinning ponownie w naszej szkole!

  Brak opisu obrazka
  Program eTwinning jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje współpracę szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz doskonalenie zawodowe nauczycieli. Szkoły w całej Europie realizują projekty edukacyjne przy wykorzystaniu bezpłatnych narzędzi internetowych i technologii komunikacyjno-informacyjnych.
  Data publikacji: 08-03-2021 09:07
Wersja XML